Home

otaczać wyprawa Bankiet dynamo v poháru pochodzenie Kompozytor Osobisty

FOTO: Dynamo končí po debaklu v domácím poháru. Sparta si odváží postup po  vítězství 4:0 | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých  Budějovic a jižních Čech
FOTO: Dynamo končí po debaklu v domácím poháru. Sparta si odváží postup po vítězství 4:0 | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

FOTOGALERIE: Dynamo končí v poháru | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna -  zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
FOTOGALERIE: Dynamo končí v poháru | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Dynamo čeká v úterý odpoledne osmifinále poháru MOL Cup | Soutěže | Drbna |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
Dynamo čeká v úterý odpoledne osmifinále poháru MOL Cup | Soutěže | Drbna | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Dynamo s divizním Chomutovem nepřipustilo senzaci a v poháru jde dál |  Jižní Čechy Teď!
Dynamo s divizním Chomutovem nepřipustilo senzaci a v poháru jde dál | Jižní Čechy Teď!

Dynamo v poháru nezaváhalo a zaslouženě jde dál | Českobudějovicko | Z  kraje | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
Dynamo v poháru nezaváhalo a zaslouženě jde dál | Českobudějovicko | Z kraje | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Jihočeské kluby v poháru: Do Tábora přijede Zbrojovka, Dynamo hostí Vlašim  | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních  Čech
Jihočeské kluby v poháru: Do Tábora přijede Zbrojovka, Dynamo hostí Vlašim | Fotbal | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

SK Dynamo České Budějovice | V případě postupu Dynamo přivítá v poháru Brno

SK Dynamo České Budějovice | ONLINE: Dynamo v poháru vypadlo s Velvary

48. kolo TELH: Dynamo slaví zisk Poháru Jaroslava Pouzara, Kladno opět  poslední - Minutové zprávy
48. kolo TELH: Dynamo slaví zisk Poháru Jaroslava Pouzara, Kladno opět poslední - Minutové zprávy

Dynamu zhořkla radost z předávání poháru. Kometa otočila zápas ve třetí  třetině - Pardubický deník
Dynamu zhořkla radost z předávání poháru. Kometa otočila zápas ve třetí třetině - Pardubický deník

SK Dynamo České Budějovice | Futsalisté Dynama postoupili v poháru do  čtvrtfinále!
SK Dynamo České Budějovice | Futsalisté Dynama postoupili v poháru do čtvrtfinále!

SK Dynamo České Budějovice | Reportáž ze zápasu: Velvary - SK Dynamo 1:0

SK Dynamo České Budějovice | Reportáž ze zápasu: SK Dynamo - Sparta 0:4

Konec v poháru, Dynamo nestačilo na Velvary | Články | Jihočeský fotbal

Obstojí v sobotu Dynamo proti přemožiteli Sparty? - Jindřichohradecký deník

Dynamo v poháru končí! O postupu Liberce rozhodl v závěru exbudějovický  Pešek | Jižní Čechy Teď!
Dynamo v poháru končí! O postupu Liberce rozhodl v závěru exbudějovický Pešek | Jižní Čechy Teď!

Dynamo končí v poháru, podlehlo Svarogu Teplice | Dynamo končí v poháru,  podlehlo Svarogu Teplice | Fotogalerie | Jihočeský fotbal
Dynamo končí v poháru, podlehlo Svarogu Teplice | Dynamo končí v poháru, podlehlo Svarogu Teplice | Fotogalerie | Jihočeský fotbal

SK Dynamo České Budějovice | ONLINE: Dynamo porazilo v poháru Vltavín

eFotbal.cz » Domácí pohár : Čtvrtfinále poháru: Klokani bojují na půdě  obhájce trofeje, Liberec zkouší zaskočit Spartu
eFotbal.cz » Domácí pohár : Čtvrtfinále poháru: Klokani bojují na půdě obhájce trofeje, Liberec zkouší zaskočit Spartu

Dynamo v poháru vyřadilo Hradec. První gól Nigerijce, příští soupeř z  Moravy | iSport.cz
Dynamo v poháru vyřadilo Hradec. První gól Nigerijce, příští soupeř z Moravy | iSport.cz

Dynamo České Budějovice popáté v řadě vítězem jihočeského poháru | Futsal |  FOTBAL.CZ
Dynamo České Budějovice popáté v řadě vítězem jihočeského poháru | Futsal | FOTBAL.CZ

SK Dynamo České Budějovice | Reportáž ze zápasu: SK Dynamo - Brno 2:1